İade & Değişim


Technomarka.com ve telefon ile sipariş hattımızdan satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir ya da renk, beden ve aynı ürün ile değişimini talep edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Technomarka.com Müşterisi olarak, Technomarka.com ve telefon ile sipariş hattımızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemleriniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. Technomarka.com – Mesafeli Satış Sözleşmesi). Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitap ürünleri ile kahve ve gıda ürünlerinin iadesi Cayma Hakkı süresi dahilinde de yapılmamaktadır.
  • Mobilya haricinde iade etmek ya da değişim yapmak istediğiniz ürünleri sadece Yurtiçi Kargo ile müşterilerimize özel Technomarka.com İade Kodu aracılığı ile adres vermeden ücetsiz olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Technomarka.com Müşteri İade Kodu:
  • Mobilya ürününüze ait iade ya da değişim talebiniz için 0850 840 26 00 numaralı hattan Technomarka Müşteri Hizmetleri'ni arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat, iade ve değişimleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.


İşbirliği yaptığımız diğer firmalardan Technomarka.com ürünlerini almanız durumunda, ilgili firmanın iade ve değişim koşulları uygulanır. İade süresinin sona ermesinden sonra, ürünün bir kusuru bulunuyorsa, garanti süresince, haklarınız devam eder. Lütfen işbirliği yaptığımız diğer firmaların farklı iade ve değişim süreçleri olduğunu unutmayın. Talepleriniz için ilgili firmalar ile iletişime geçmenizi rica ederiz.